Останні конференції та семінари факультету соціології і права

На факультеті соціології і права НТУУ "КПІ" постійно проходять різноманітні семінари, зустрічі і конференції за участі провідних фахівців з різних країн світу. Про останні події і плани на майбутнє - дивіться у сюжеті.

МНПК «Великі війни, великі трансформації: історична соціологія 20-го століття, 1914-2014»

27 – 28 листопада на базі факультету соціології і права НТУУ «КПІ» відбулася Міжнародна науково-практична конференція з соціології «Великі війни, великі трансформації: історична соціологія 20-го століття, 1914-2014».

Відео зустрічі із Богданом Гаврилишиним

25 листопада на запрошення Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» університет відвідав відомий економіст, громадський діяч і меценат, іноземний член Національної Академії наук України Богдан Гаврилишин.

Відео про конференцію з енергоефективності підприємств, центр РЕЧВ і роботу служби енергоменеджменту КПІ

13 листопада в технопарку НТУУ "КПІ" відбулася конференція з енергоефективності підприємств. Вона була проведена центром ресурсоефективного і чистого виробництва, який працює під егідою ЮНІДО.

Ярмарок вакансій. Робота для тебе – Осінь 2014

6 листопада центр розвитку кар’єри НТУУ «КПІ» провів «Ярмарок вакансій. Робота для тебе – Осінь 2014»